Podpořte nás

Můžete nás podpořit na portálu Darujme.cz, vybráním částky na panelu vpravo, nebo přímo na portálu Darujme.cz, kam se dostanete kliknutím na odkaz nad textem.

Pomáháme dětem i dospělým se svalovou dystrofií

Přispějte v naší sbírce na Darujme.cz

Další možností jak nás podpořit, je bankovní převod na náš transparentní účet nebo přes dárcovskou sms. Velmi si vážíme vaší přízně a děkujeme za podporu. Díky vám můžeme pokračovat v naší činnosti. Pro informace o potvrzení o daru nebo smlouvách o daru, nás prosím kontaktujte na parentproject@parentproject.cz. Děkujeme.

Transparentní účty

Veřejná sbírka

Sbírkový účet je veden jako transparentní účet. V případě přispění finančních
prostředků na tento účet, je zobrazeno jméno přispěvovatele, číslo jeho účtu a zaslaná
finanční částka. Zasláním prostředků na náš sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se
zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky.

Provozní účet

0194971330/0300

Dárcovská sms

Na číslo: 87777

Jednorázový příspěvek ve tvaru: 

DMS SVAL 30 

nebo DMS SVAL 60 

nebo DMS SVAL 90

Pro trvalou podporu ve tvaru: 

DMS TRV SVAL 30 

nebo DMS TRV SVAL 60 

nebo DMS TRV SVAL 90

Podpořit nás můžete také koupí kávy

Představujeme vám kávu, která pomáhá od dodavatele čerstvě pražených káv Lizard Coffee.

Ochutnejte perfektně vyváženou směs 8 druhů káv v poměru 80% Arabiky na 20% Robusty. Káva je ideální na espresso, ale je vhodná i na ostatní způsoby přípravy.

Je pražena po malých množstvích a je tedy absolutně čerstvá. Káva, která pomáhá "Parent Project", se dodává v 1 kilovém balení. Parent Project získá z každého prodaného sáčku 200,- Kč.

Udělejte radost výbornou čerstvě praženou kávou nejen sobě nebo kolegům v práci, ale taky dětem se svalovou dystrofií, které například díky výtěžku z prodeje této kávy, budou zase o krůček blíže tomu jet na letní tábor jako jejich zdraví vrstevníci.

Káva Lizard Coffee, která pomáhá "Parent Project", je k dispozici na tomto odkazu:

https://www.lizardcoffee.cz/katalog/cerstva-kava/kava-pomaha/produkt/lizard-coffee--parent-project--kava-pomaha-1kg

Další možnosti jak nás podpořit je koupí "Knížky, která pomáhá"

"Směj se, nebolí to!" je název dětské knížky s veselými říkankami a působivými ilustracemi paní Ivety Autratové. Tato knížka je zvláštní tím, že celý výtěžek z prodeje připadne organizaci Parent Project, z. s., která pomáhá lidem se svalovou dystrofií. Cena knížky je 200Kč (poštovné a balné v ceně). Získané finanční prostředky budou využity na osobní asistenci a program na pobytech dětí s tímto onemocněním. Zakoupením této knížky uděláte radost svým dětem, sobě, mně i lidem, které vůbec neznáte. Knížku lze objednat pouze na adrese: bartos-ji@seznam.cz, kde rád odpovím na případné dotazy. Děkuji všem za účast na této akci a pomoc při šíření přátelům či známým. Organizaci Parent Project můžete podpořit i bez zapojení do této akce. Děkujeme!

Pomáhat je snadné! Jirka Bartoš, autor a vydavatel

Více informací na Facebooku autora.