Psycho-rehabilitační pobyt – týdenní "Dámská jízda" 2018

Prvních pár dní nám nepřálo počasí, a tak jsme měli čas na aktivity jako vyrábění z FIMO hmoty, vyrábění želviček, malování, ale také na vnitřní bazén. Do bazénu chodily naše děti každý všední den a evidentně si to užívaly. Starší kluci jezdili po výletech, které byly v jejich režii, nebo vymýšleli netradiční hry.

V úterý nás navštívila paní fotografka, která nám nafotila krásné společné, rodinné nebo také individuální fotografie.

Další dny už se nám počasí vyjasňovalo a my jsme mohli navštívit zdejší hrad Košumberk a městečko. Zkusili jsme také minigolf, u kterého se děti mohly vyřádit. Velkým adrenalinem pro některé naše děti byla možnost nakrmit koně u zdejší restaurace. S dospělými kluky jsme onu restauraci navštívili také, ovšem s jiným účelem, a to užívat si společenský život.

Naše šikovné asistentky na sobotní dopoledne vymyslely olympiádu pro naše děti i dospělé kluky.

Jako na každém pobytu byla rodinám k dispozici poradkyně domácí péče a především organizátorka celé akce Mgr. Markéta Vlčková. Dále také ergoterapeutka Bc. Patricie Rusková a psycholožka Mgr. Simona Dejdarová.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další akce.

Na fotografie se můžete podívat ZDE.

Podpořeno z projektu Pomozte dětem organizovaného Nadací rozvoje občanské společnosti a Českou televizí
Podpořeno z projektu NF Avast

Pobyt byl realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví