Hrdinové se vrací! Poběží pro Parent Project! / Superheroes are back! Running to support the Parent Project!

Hrdinové se vrací! Poběží pro Parent Project!

Thor, Batman a Dr Strange. To jsou tři superhrdinové. Tři supertatínci – Glyn, Stuart a Andrew, kteří v převleku poběží pro kluky se svalovou dystrofií z Parent Projectu. Už v sobotu 1. dubna v Praze!

Glyn Evans, Stuart Jordan a Andrew Peirson. To jsou nejen kamarádi z Anglie, ale také naši velcí hrdinové.

Glyn je partnerem ve společnosti Cushman & Wakefield, Stuart Jordan řídí firmu Savills a Andrew Peirson je generálním ředitelem v JLL. Potkali se před patnácti lety. A v Čechách se jim natolik zalíbilo, že se zde oženili a založili rodiny. Jedné z rodin se však postupem času převrátil život vzhůru nohama…

To když Glyn a jeho manželka Alena zjistili, že má Samík Duchennovu svalovou dystrofii. A aby toho nebylo málo, dnes desetiletý Samík má i těžký autismus…

Hrdinové běželi pražský půlmaraton už před pěti lety. A letos se rozhodli opět. Se svými úžasnými převleky vystoupí z davu.

A to za jediným účelem. Chtějí pomoci vybrat peníze pro Parent Project. Organizaci, která stojí na straně pacientů se svalovými dystrofiemi a jejich rodin.

Hrdinové se vrací. Po pěti letech. V plné síle. A s odhodláním vyběhat pomoc pro naše kluky se svalovou dystrofií.

Buďte i vy superhrdiny! Pomozte nám pomáhat. ZDE!

1338146001/5500

Superheroes are back! Running to support the Parent Project!

Thor, Superman and Dr. Strange. Three superheroes. Three super dads - Glyn, Andrew and Stuart, will run a half-marathon in fancy disguise for children with muscular dystrophy from the Parent Project. Coming soon: Saturday, April 1 in Prague!

Glyn Evans, Andrew Peirson and Stuart Jordan. These are not only friends from England, but also our real heroes.

Glyn is a partner of Cushman & Wakefield, Andrew Peirson is a CEO of JLL and Stuart Jordan heads Savills. They met fifteen years ago. And they liked the Czech Republic so much that they got married and started families here. However, one family's life turned upside down over time...

That's when Glyn and his wife Alena found out that their Sammy has Duchenne muscular dystrophy. Worse, today ten-year-old Sammy in addition to this incurable illness has been diagnosed with severe autism...

Our heroes ran the Prague half-marathon five years ago and this year they decided for a splendid return. With their amazing costumes, standing out from the crowd of runners, they won't fail to be noticed.

Thus for one purpose only, raising money for the Parent Project. A non-profit organization that supports people with muscular dystrophy and their families.

Our superheroes are back! After five years. In full strength. Determined to contribute to children with muscular dystrophy.

Don't miss that! Be a superhero too! Contribute here!

1338146001/5500