ParentProject.cz

Vše o svalové dystrofii Duchenne/Becker,
aneb jak žít a nejenom přežít.

menu
Tip

Setkání rodin 2017

Vážené přátelé a kamarádi,

Protože se nám v minulém roce výborně osvědčilo Dětské středisko Březejc, tak se letos opět sejdeme v tomto krásném prostředí. Budeme v celém středisku opět sami a budeme mít vše k dispozici. Jídelnu, tělocvičnu, bazén i krásné prostředí jak uvnitř tak venku. Středisko se nachází v kraji Vysočina uprostřed lesů a rybníků, cca 10 km od Velkého Meziříčí, mezi obcemi Březejc a Ronov. Celý areál je bezbariérový a je přizpůsobený pro pobyt osob se zdravotním postižením.

Letos jsme pobyt pojali trošku jinak. Máme možnost tam strávit celý týden, ale není to podmínka. Každá rodina si může rozhodnout, zda přijede už v první sobotu, nebo kterýkoli jiný den. Pobyt je od soboty 19.8.2017 do neděle 27.8.2017.

V sobotu 26.8.2017 již tradičně uvítáme kamarády z MDA RIDE.

Letošní téma masek jsou profese ☺. Pozor, letos bude i soutěž o nejlepší masky!!!

Cena za osobu                            300,-Kč, plná penze + 190,- Kč.

Cena za dítě do 12 let                 250,-Kč, plná penze + 160,-Kč

Děti do 3 let                                 130,-Kč, plná penze + 80,-Kč - bez nároku na stravu a ubytování 0,-Kč

Sobotu bude již tradiční grilování a jídla bude dostatek ☺.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách http://www.centrumkocianka.cz/nase-sluzby/pracoviste-brezejc/brezejc/ a přiloženém Ceníku za pobyt.

Tak prosím všechny, aby se nahlásili nejpozději do 15. 7. 2017. Vyplnily závaznou přihlášku, kterou naleznete pod fotografií a odeslali ji na email suchy@parentproject.cz a v uvedeném termínu zaplatili zálohu. Ubytování je možné od soboty 19.8.2018 do neděle 27.8.2017.

Přihláška

Ceník