ParentProject.cz

Vše o svalové dystrofii Duchenne/Becker,
aneb jak žít a nejenom přežít.

menu
Akce, které pomáhají

VIII. MDA RIDE - benefiční jízda na pomoc lidem se svalovou dystrofií

O akci nám napsal Martin Krček: „Tak a máme za sebou VIII. MDA RIDE, tentokrát z místa, které psalo českou historii Václaváku!!!. Včera jsme jí psali my :-) a byla to opět bombastická akce s bohatým programem :-)

Akci tradičně zahájila kapela Strahov, na hudební úvod navázali Marian Vojtko a Míša Gemrotová z muzikálu Fantom opery. Ještě před oficiálním zahájení MDA RIDE nás pobavil Radonický babalet :-) Po té už přišlo na řadu ocenění osobnosti roku MDA RIDE a představení sponzorů. Nesmíme však opomenout dražbu jedinečné košile s podpisem od Willie G. Davidsona a voucheru k pobytu v pražském Alcronu. Vrcholem MDA RIDE byla spanilá jízda Prahou. Kluci z Parentu se opět svezli nádhernými sportáky Ford Mustang. Já si vybral černého Mustanga GT :-) Zatímco my jeli spanilou, na Václaváku hrála kapela Eddie Stoilow. Po úžasné jízdě jsem měl s kluky z Parentu za úkol vybrat nejhezčí motocykl. Na rozdíl od lonska nerozhodli nejmenší, ale Rada Starších., :-)

Vybrali jsme zeleného Harleye - choppera. Program, ale ještě nekončí, na řadu přišli Rytířské hry. Zábavná show s několika disciplínami. Akci zakončili Petr Vondráček s kapelu Lokomotiva a Zdeněk Podhůrský a Underhill.

Děkuji Káďovi a Hance, MDA RIDE,klubu Mustan Riders, všem sponzorům, zkrátka všem, kteří pomáhají.

Těším se na IX. MDA RIDE, 17.6. 2017 opět na Václaváku :-)“.

Informace pro členy